26 Aralık 2011 Pazartesi

Enmoda.com Online Alışveriş Sitesi

enmoda.com online alışveriş sitesi benim çok sevdiğim sitelerden biri.Sitede istediğiniz her şeye aynı anda  ulaşabiliyorsunuz.Farklı kampanyaları aynı sepette birleştirebilmek de büyük bir avantaj.

Diğer online alışveriş sitelerinden farkı,sitede bulunan ürünlerin moda dergilerinde çalışan editörlerin oluşturduğu seçici kurul tarafından dünyadaki trendlerin dikkate alınarak özenle seçilmesi.

Site moda,kozmetik,dekorasyon,yaşam ve hediye kategorilerinden oluşuyor.MODA bölümünde sitenin adı gibi en moda ve özenle seçilmiş kıyafet,ayakkabı,aksesuar gibi birçok ürün bulunuyor.KOZMETİK bölümünde makyaj,kişisel bakım gibi kozmetik ürünler,DEKORASYON bölümünde evinizin için gerekli olan pek çok dekorasyon ürünü,YAŞAM bölümünde eğlence,gezi,kişisel bakım,abonelik gibi birçok fırsat ürünü bulunuyor.

Son olarak HEDİYE bölümünde kendinize ya da bir başkasına hediye edebileceğiniz hediyelik ürünler mevcut.Yılbaşı için hediyenizi hala almamışsanız sitenin HEDİYE bölümüne bir bakın.Siparişiniz ertesi gün kargoya verildiği için hala geç kalmış sayılmazsınız.Kargo ücreti bütün siparişlerinizde sabit 5.90TL.

Davet ettiğiniz arkadaşlarınızın ilk alışverişinden 25TL kazanıyorsunuz.
Üye olmak için tıklayın.Nestle Sıcak Çikolata Markafoni Kampanyası

Nestle Sıcak Çikolata Facebook sayfasını beğenip formu dolduran her 25.kişi Markafoni'den 10TL hediye çeki kazanıyor.Sayfayı beğenmek için tıklayın.

LuxyBox'tan Renklibir.com üyelerine özel 20TL Hediye çeki


15 Aralık tarihinde açılan yepyeni bir kozmetik sitesi LuxyBox.Parfüm,makyaj,kişisel bakım ve kozmetik ürünlerine ücretsiz kargo ile sahip olabilirsiniz.
 Sitede şu an yeniyıla özel avantajlı setlerde bulunuyor.Ayrıca davet ettiğiniz arkadaşınızın ilk alışverişinden 6TL kazanıyorsunuz.Siteye üye olmak için tıklayın.Sitede açılışa özel alışveriş sırasında A439GH1RX8 kodunu giren ilk 100 kişiye 20TL indirim veriliyor..Her kullanıcı bu hediye çekini bir  kez kullanabilir.
 Aynı zamanda siteye aylık 19TL  vererek abone olabilirsiniz.Abonelere özel kozmetik ürünlerin deneme ürünlerini içeren bir paket her ay evinize ücretsiz kargo ile gönderilir.Ürünler sürprizdir.

Aranızda abone olmayı düşünenler varsa  aşağıdaki videoyu izleyin.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...